Par Mums

Esi students un gribi izmainīt pasauli? Nu, kaut drusciņ? Ja ne pasauli, tad vismaz sevi? Esi uz īstā ceļa – jo viss (tajā skaitā izmaiņas pasaulē) sākas ar Tevi!

LKSB (Latvijas Kristīgā studentu brālība) ir studenti – jauni cilvēki, kuri studiju laikā izdara būtiskas izvēles, kas vēlāk ietekmēs gan pašu dzīves, gan ģimenes, gan mūsu valsts nākotni.

Ikviens students neatkarīgi no savas pārliecības un iepriekšējās pieredzes, kurš vēlas

ir aicināts piedalīties kādā no mūsu pasākumiem, piemēram, diskusijās, Bībeles studijās un mazajās grupās, nometnēs, pārgājienos kopīgā sportošanā, tējošanā, dzīves mērķa un aicinājuma meklēšanā un citos plānotos un spontāni noorganizētos notikumos.

Mēs esam ideju pilni, tapēc pasākumi un citas aktivitātes notiek, kad paši studenti realizē savas iniciatīvas un idejas, lai cits citam studiju laiku padarītu labāku un vērtīgāku.

LKSB ir Latvijā reģistrēta nevalstiska organizācija – biedrība, kas dibināta 1993.gadā un kurai ir piešķirts sabiedriska labuma organizācijas statuss. Pašlaik LKSB studentu grupas darbojas Rīgā, kā arī attālināti un tur, kur mums pievienojas studenti.