MENTORINGS

MENTORINGS

tev NAV jāiet vienam...

kas ir mentorings LKSB?

Vai esi dzirdējis, kas ir mentorings? Kas ir mentors jeb garīgais līdzgaitnieks? Tas ir par ceļu, ko iet kopā. Par dalīšanos, par jautājumiem un mērķa sasniegšanu. Katram mentors ir īpašu un unikāla svētība, jo tās ir attiecības, kas ceļ garīgajai izaugsmei tuvāk un dziļāk ticībā Jēzum!

Ja vēlies uzzināt vairāk par to – sazinies ar klinta@lksb.lv vai ieva@lksb.lv !
Ja Tev rodas doma mēģināt un iepazīties ar kādu no mentoriem, izlasi aprakstus zemāk – tie ir ticībā auguši līdzgaitnieki, kas darbojas un ir saistīti ar LKSB!

MENTORU APRAKSTI

MENTORU APRAKSTI

PAULA PŪCĪTE

Tālruņa numurs: +371 29118008

Epasts: paulapucite@gmail.com 

#evaņģelizācija  #internacionāla vide  #komunikācija  #apoloģētika  #lūgšana

Kad es izaugšu liela, es aizbraukšu uz tālu nostūri, kur cilvēki nekad nav dzirdējuši par Jēzu. Es uzrīkošu lielu mielastu, uz kuru tiks aicināti visi nabagie, kroplie, klibie un aklie. Ja tas Tev izklausās pēc laba plāna, tad mums būs par ko parunāt! 🙂 

 

Es uzaugu ar domu, ka ticība ir kaut kas dziļi personīgs, un ar svešiem cilvēkiem par to nav jārunā. Tagad tieši otrādi- es visur meklēju iespējas, lai varētu pastāstīt par Dievu. Pēdējos gados šī vēlme manī ir augusi līdz ar ticību tam, ka vienīgais ceļš pie Dieva ir caur Jēzu. Ja es tam tiešām līdz sirds dziļumiem ticu, tad liekas tikai loģiski, ka par to ir jāstāsta pēc iespējas vairāk cilvēkiem. Tikai jautājums- kā? 

 

Man patīk uzdot jautājumus, rīkot kopā sanākšanas pasākumus, saulauzt ledu ar mazāk vai vairāk amizantām piezīmēm. Es labāk izvēlos staigāt garas distances nekā sēdēt kafejnīcā, labāk skatos filmu par patiesu notikumu nekā animāciju. Garšo tas, ko nekad iepriekš neesmu pamēģinājusi. Vieglāk ir aizceļot, nekā palikt mājās. Un grūtāk ir aizmigt, nekā piecelties. 

 

8h no mans ikdienas aizņem darbs biedrībā “Eurofortis”, kur orgniazējam Eiropas projektus, tai skaitā Erasmus+ jauniešu mobilitātes. Paralēli tam es maģistrantūrā nodarbinu savu prātu ar jautājumiem par līderību un vadību.

 

Ja es būšu Tavs mentors, tad jāgatavojas uz kopīgām lūgšanām. Šis bez variantiem. Kopā meklēsim Dieva vadību un dzīsimies pēc Viņa valstības.

DĀVIDS KONDRATJUKS

#laika menedžments  #stresa menedžments  #dzīves balanss  #professionālā darbība  #ģimene  #attiecības  #garīgi jautājumi

Vīrietis, Vīrs Savai Sievai, Tēvs Savai Meitai. Dieva Dēls. Ikdienu baudu dzīvi ar skaņu un mācīšanu. Zinu, ka Dievs ir Mīlestība, Žēlastības avots, Miera un Prieka Devējs, Nodrošinātājs, Varens un ar Viņu viss ir iespējams.

ANDRIS DEKANTS

Esmu pabeidzis LU Vadības zinības un Bioloģijas maģistrantūru.

MĀRCIS KĀRKLIŅŠ

Tālruņa numurs: +371 22845618

Epasts: karklins.marcis@gmail.com

Mani sauc Mārcis. Nāku no Kuldīgas, Absolvēju Latvijas jūras akadēmiju, kuģa vadītājus. Šobrīd strādāju Rīgā, jūrniecības sfērā. Patīk apskatīt jaunas valstis, rodu prieku verot cik brīnišķi radīta ir daba, kalni.. Ziemā mēdzu braukt ar sniega dēli,  vasarā patīk pabraukāt ar moci. Arī ar mašīnām braukāties man patīk. Rodu izaicinājumu diskusijām – kas ir patiesība un kur to atrast. Esmu pabijis diezgan daudzās pasaules valstīs un pieredzējis, ka galveno dzīves piepildījumu ceļojumi, attiecības, nauda un karjera nesniedz. Identitāte, kura šķita man īsta izrādījās ilūzija, kad Dievs man atklāja, kas ir patiesība. 

Esmu sapratis cik ļoti svarīga ir veselīga un pareiza sapratne par Dieva vārdu, kā to labāk saprast, skaidrot un pielietot ikdienā. 

Kas ir attiecības ar Dievu, kā tās veidot un kā tās var mainīt visas manas dzīves sfēras. Kā piemēram izmainīt rakstura iezīmes, kā pieņemt sevi, kā uzvarēt nelabvēlīgas domas. 

Šobrīd saprotu un redzu cik svarīga ir veselīga izpratne par seksualitāti jauniešu vidū, kas to ietekmē vai samaitā.. Esmu pieredzējis, ko nozīmē neveselīga izpratne un kā to mainīt. 

Ja man radīsies iespēja diskusijai ar kaut vai nepazīstamu cilvēku par to, kas tad ir patiesība un kāpēc mēs esam šeit virs zemes, tad nelaidīšu garām šādu iespēju parunāt un padalīties kāpēc Bībele ir vienīgā patiesība. Tas man dod prieku.

IEVA ZĀGMANE

#radošums  #izaugsme  #dziedināšana  #skaidrība  #aicinājums  #iespējas  #līdzsvars  #ticība  #atbalsts  #iedvesma  #ceļojums  #piedzīvojums  #miers  #evaņelizācija  #lūgšanas  #atbrīvošana  #Garadāvanas 

Lauki un daba ir man sirdī, bet viss vairāk priecājos būt tur, kur zinu, ka Dievs mani sūta un sekot Viņa aicinājumam un redzēt, kā citi līdz tam nonāk ir pats kaifīgākais, kas vien var būt.
Pēc devītās klases devos uz Rīgu un sāku izglītoties mākslas novirzienā. Izdevās pabeigt maigstra studijas Latvijas mākslas akadēmijā. Uzskatu, ka radošums neizpaužas tikai fiziski radot mākslu, bet arī jebkurā citā darba sfērā. Paralēli studijām jau sāku strādāt neformālās izglītības jomā: veidoju un radīju dažādus ar izglītību saistītus projektus un līdzdarbojos tajos, ko turpinu joprojām. Pa ceļam izdevās atvērt jauniešu centru un to vadīt.
Manā ticības ceļā ir gājis dažādi. Pirms nonācu līdz Kristum, esmu izmginājusi dažādas garīgās prakses, kā arī pieredzējusi, kā mūsu Tētis mani izglāba un atbrīvoja, kā putnu no ķērāja cilpas.
Vēl man ļoti patīk ceļot, būt kustībā, ar cilvēkiem un arī vienatnē vai ar labiem draugiem stundām braukāt ar riteņiem pa lauku ceļiem, kur varu visu pārdomāt un labāk saprast. Mīlu būt draudzē, slavēt un redzēt un pieredzēt, kā cilvēki top atbrīvoti, dziedināti.

DĀVIDS KRŪZE

#Laika plānošana  #Publiskā uzstāšanās  #Emocionālā inteliģence  #Apoloģētika  #Evaņģelizēšana caur personīgām attiecībām  #Evaņģēlija izdzīvošana ikdienā  #”Submission and surrendering”  #Pielūgsme- ko tas nozīmē?  #Lēnprātība komunicēšanā u.c.

Mans vārds ir Dāvids.

Es mīlu Dievu un man patīk darīt dažādas lietas. 

Man ļoti patīk spēlēt basketbolu, vadīt pasākumus, nodarboties ar mūziku (it sevišķi ar muzikālu pielūgsmi), patīk būt par daļu no dažādiem trakiem un jautriem piedzīvojumiem. Pāri visam visu daru no sirds un ar prieku.

BEĀTE AGNETA KONDRATJUKA

Tēmas, kurās esmu augusi – dzīve ticībā, lūgšanu spēks, sievišķība gan iekšēji, gan ārēji, personīgas attiecības ar Dievu.

Mans vārds ir Beāte Agneta Kondratjuka un esmu priecīga, ka esi šeit.  Manuprāt, pati svarīgākais par mani ir tas, ka esmu iepazinusi Dievu un esmu viņa meita.  Vēl ikdienā esmu sieva, mamma, meita…:) 

Esmu pabeigusi Rīgas Stradiņa universitāti kā vecmāte. Esmu atklāta, godīga, saprotoša, mierīga. Man patīk dziedāt, spēlēt vijoli, pavadīt laiku ar mīļajiem, peldēt, lasīt grāmatas, ceļot.