Latvijas simtgadē: kopā sanāk studenti no visas Latvijas, lai 4 dienu garumā mestos aizrautīgā piedzīvojumā Jāņu laikā – Gārsenē.

Vai vēlies Latvijas simtgadē doties aizraujošā piedzīvojumā kopā ar latviešu un ārzemju studentiem no dažādām pilsētām?! Tad aicinām piedalīties pasākumā “Uz robežas”!
Tajā būs iespēja izdzīvot būšanu uz robežas gan tiešā nozīmē, spraigā pārgājienā sasniedzot Latvijas – Lietuvas robežu un pārbaudot savas fiziskās robežas stipro skrējienā, gan caur vērtīgām uzrunām, diskusijām, radošajām darbnīcām un citām aktivitātēm pārdomāt to, kuras robežas savā dzīvē vēl vēlētos šķērsot – iespējams, robežu starp “tas ir par grūtu” un “es to varu!” vai starp šaubām un ticību.

Pasākums norisināsies skaistajā Gārsenes pils teritorijā, gulēsim pils telpās jeb līdzpaņemtā teltī.
Reģistrēties pasākumam vari šeit: ej.uz/registration2018 . Dalības maksa izdevīgāka, ja reģistrēsies* 3 vai 5 draugu grupā ar nosacījumu, ka 3 draugu grupā vismaz viens dalībnieks pirmo reizi apmeklē LKSB rīkotās vasaras un ziemas nometnes, bet 5 cilvēku grupā – vismaz divi. Ņem draugus – brauc lētāk un piedzīvo jautrāk!

*Reģistrācija ir noslēgta, tiklīdz ir samaksāta puse no dalības maksas

 

SĪKĀKA INFORMĀCIJA PAR NOMETNI ŠEIT – ej.uz/ontheborder2018