Paldies par izaicinošo pārgājienu!
Paldies par dancošanu un dziedāšanu līdz rīta gaismai!
Paldies par traki vērtīgām uzrunām un semināriem!
Paldies par nakts sarunām pie zapcmaižu galda!
Paldies par galda spēlēm līdz trijiem naktī!
Paldies par desām ugunskurā!
Paldies par studentiem!
Un.
Paldies par prieku atsvaidzinošām fotogrāfijām, kuras nes tādu mierpilnu sentimentu, jo nākamgad taču arī būs nevis parastie, bet gan #citiJāņi.
Baudiet: http://kur.ir/?citijani17

Vai vēlies šovasar doties neaizmirstamā dēkā? Esi aicināts piedalīties pasākumā "Citi studentu Jāņi – Ārpus zonas" no 21. – 24. jūnijam! Nedaudz atšifrēsim nosaukumu, lai ir skaidrs, par ko ir runa:

CITI

Jo šie visai iespējams būs krietni atšķirīgāki Jāņi, nekā esi piedzīvojis citus gadus. Neuztraucies – ugunskurs, desiņu cepšana un danči būs! Bet būs arī citi elpu aizraujoša piedzīvojuma elementi!

STUDENTU

Jo šis pasākums ik gadu pulcē desmitiem studentu no dažādām Latvijas augstskolām. Tā kā būsim Latgales pusē, īpaši gaidīti ir Daugavpils Universitātē un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā studējošie! Bet, protams, arī citi, kas gatavi mērot lielākus attālumus – kaut vai no Liepājas! Arī vidusskolēni un citi ne–studenti var pievienoties, ja viņiem nometnes saturs šķiet saistošs un ir vismaz 18 gadu!

JĀŅI

Jo, kā jau minēts, pasākuma mērķis ir nosvinēt Jāņus! Jautrība un svinīgums noteikti neizpaliks!

ārpus zonas

Svinēsim, bez šaubām, pie dabas krūts, tā ka, cerams, tehnoloģijas atstāsim mājās un ieelposim krietnu devu svaiga gaisa! Atslēgsimies no dažādiem ikdienas traucēkļiem un mēģināsim pieslēgties sev pašiem, citiem cilvēkiem, Dievam...

PROGRAMMA

Varam pačukstēt, ka mūs, papildus jautrām Jāņu svinībām sagaida arī izaicinošs pārgājiens pa zilo ezeru zemi – Latgali! Tāpat arī dažādas citas izvēles aktivitātes– geokešings jeb slēpņošana, latviešu danču mācīšanās, stipro skrējiens puišiem. Neiztiks arī bez kaut kā vērtīga prātam – būs izvēles semināri par tādām tēmām kā attiecības, ticība, emocionālā veselība. Vairāk par brīvā laika aktivitātēm un semināriem vari uzzināt šeit. Ik rītus varēsim klausīties vērtīgās un domāt rosinošās uzrunās no Miroslava Tumanovska – studentu darba vadītāja Rīga Reformātu Pārdaugavas draudzē un Čaka Norisa kluba (https://www.facebook.com/CakaNorisaKlubs) dibinātāja. Pēc uzrunām būs iespēja izteikt savas domas par dzirdēto diskutējot grupās ar studentiem no visas Latvijas. Un protams, netrūks arī citu pārsteigumu!

VIETA

Nometne šogad norisināsies pašā Latgales vidienē – Aglonā! Dzīvosim leģendārajai Aglonas bazilikai blakus esošajā viesnīcā, nakšņošana iespējama uz līdzi paņemtajiem matracīšiem vai arī komforta mīļotājiem – gultās. Noteikti apskatīsim arī gleznaino Aglonas apkārtni – ezerus, laukus un tūrisma objektus! Būs skaisti!

DALĪBAS MAKSA

Dalības maksa atkarīga no tā, kur vēlies gulēt un cik laicīgi piesakies: Piesakoties līdz 31. maijam gulēšana uz līdzi paņemta matracīša maksās 27 eur, gultā 32 eur. Savukārt no 1. jūnija gulēšana uz matracīša maksās 32 eur, gultā 37 eur.

Kā nokļūt uz nometni?

Visvieglāk nokļūt uz nometni būs Latgales reģiona iemītniekiem, kā arī tiem, kuriem ir savs auto. Taču, ja neietilpsti šajā kategorijā, uz nometni būs jābrauc no Rīgas. Ir vairāki iespējamie varianti, kā to izdarīt: 1) Ja tas kursēs šajā laikā, vari mēģināt noķert vienīgo Rīga – Aglona autobusu, lai gan tā kursēšanas laiks var būt neizdevīgs. Cena 8,90 eur vienā virzienā. 2) Ar autobusu vai vilcienu no Rīgas uz Daugavpili, un pēc tam pārsēsties autobusā Daugavpils – Aglona. Kopējās izmaksas vienā virzienā no 9,70eur – 11,50 eur arkarībā no transporta veida. 3) Ar autobusu vai vilcienu no Rīgas uz Rēzekni pēc tam pārsēžoties Rēzekne – Aglona autobusā. Izmaksas vienā virzienā no 9,75 līdz 12,10 eur atkarībā no transporta veida.

Liela daļa autobusu kursē nevis līdz Aglonas centram, bet pieturai "Aglonas stacija" (10 km attālumā no nometnes vietas). Ja nevēlies doties jaukā 2 stundu garā pārgājienā pa skaistajiem Aglonas laukiem, neuztraucies – no pieturas uz nometnes vietu transportu nodrošināsim! Vairāk informācijas par konkrētām nokļūšanas iespējām reģistrētajiem dalībniekiem nosūtīsim pirms nometnes.

P.S. Tradicionāli uz Aglonu svētceļnieki dodas ar kājām. Varbūt vēlies pagarināt Jāņu piedzīvojumu? :) Vēl ir iespēja uz nometni doties ar stopiem – Latgales autobraucēji parasti ir atsaucīgi un laipni!