MENTORU PROFILI

Kaspars Prūsis

34 gadi, precējies

LKSB vadītājs

Patīk: Florbols, filmas

Draudze: Rīgas Internacionālā draudze “Communitas”

Pašam tagad mentors ir. Viens no mentoriem vairāk palīdz ar organizācijas vadīšanas lietām un otrs ar teoloģiskiem un personiskiem jautājumiem.

Pieredze ar mentoringu: Mentorings ir viena no lietām, kas man visvairāk patīk LKSB darbā. Esmu bijis mentors daudziem studentiem un arī darbiniekiem.

Jomas, par kurām labprāt runātu: par attiecībām ar pretējo dzimumu, par ticības krīzēm un kā saprast dzīves aicinājumu vai arī kā izdarīt konkrēto izvēli.

Dzīvoju Rīgā.

Esmu gatavs mentorēt caur Skype.

Mentora statuss: pieejams tikai atsevišķām konsultācijām.

Mārīte Firstova

25 gadi, neprecējusies

Strādā LKSB

Patīk: daba, zīmēšana un rokdarbi, Esperanto valoda, peldēšana, vēstuļu rakstīšana

Draudze: Rīgas ev.-lut. Krusta draudze. Reizēm palīdzu ar mazām grupām vai pasākumiem, bet regulāri neesmu nevienā kalpošanā.

Pašai tagad mentors ir

Pieredze ar mentoringu: 5 gadu laikā tikšanās ar dažādiem mentoriem man bija viens no galvenajiem izaugsmes virzītājspēkiem. Ļoti novērtēju mentoru ieguldījumu. Savukārt 1,5 gadu esot mentoram, izbaudīju, kā savā nespēkā var piedzīvot Dieva spēku.

Jomas, par kurām labprāt runātu: bailes par vadīšanu un atbildības uzņemšanos, pašvērtība, studijas, attiecības ar draugiem un vecākiem, par Bībeli un Dievu

Dzīvoju Rīgā, varu braukt 1 h attālumā

Kontakti: marite.firstova@inbox.lv, 22496320

Mentora statuss: pieejams

Ilze Baltmane

29 gadi, precējusies ar Sergeju gādīgo, ir dēls Jēkabs resgalis.

+/- pedagogs ar interesi zviedru valodā.

Patīk: brīvajā laikā pavadīt laiku ar ģimeni, lasīt grāmatas, iet dabā, darboties ar rokām.

Draudze: Communitas starptautiskā draudze Rīgā. Vienkāršs draudzes loceklis, kalpoju dzīvē.

Pašai tagad mentors nav

Pieredze ar mentoringu: Nav ļoti liela un oficiāla. Mani mentorēja, bet maz lietojām šo nosaukumu, man tas deva daudz; novērtēju, ka ir cilvēki (mana gadījumā pārsvarā sievietes) kas iegulda manī, dalās ar savu dzīves pieredzi, palīdz man atrast atbildes uz jautājumiem, kas bija/ir aktuāli. Pašlaik, kad pati mēģinu mentorēt kādu, vienmēr ir aizraujoši redzēt kā Dievs darbojas un kā cilvēks pats strādā līdzi Dieva darbam un uzņemas atbildību par savu dzīvi.

Jomas, par kurām labprāt runātu: Kā jau sieviete, labprāt runāju par dzīvi, attiecībām ģimenē, darbā, draudzē, citās sociālajās grupās. Dalos ar pieredzi par tuvinieku nāvi, smagām slimībām, atkarībām un tml.

Dzīvoju Rīgā, varu braukt citur, runājams jautājums

Kontakti: baltmane.ilze@gmail.com, +371 276 120 80

Mentora statuss: pieejams tikai atsevišķām konsultācijām.