Aktualitātes Liepājā:

Ceturtdien, 19. oktobrī aicinām  Liepājas studentus un citus interesentus doties rudenīgā pārgājienā! Tiekamies plkst. 16:00 pie LiepU dienesta viesnīcas un kopīgi dosimies uz 3. autobusu, lai brauktu uz noslēpumaināko pilsētas daļu – Karostu. Tur nokļuvuši, aizstaigāsim līdz Ziemeļu molam, paiesimies gar jūras krastu, spēlēsim dažādas jautras spēles, dzersim siltu tēju un vienkārši pavadīsim laiku foršā kompānijā! Jāsaģērbjas silti un ērti, līdzi jāņem divi braukšanas taloni (vai mēnešbiļete). Var paķert līdzi savu tēju termosā, lai gan mēs arī varēsim pacienāt, un kādu našķi enerģijai, ja ir vēlme. Atpakaļ Liepājas centrā mēs varētu būt ap plkst. 19:00. Ja gadījumā ir kādi jautājumi, vai vari pievienoties vēlāk, ne uz pašu sākumu, sazinies ar Agnesi – 26846718 Tiekamies! :) P.S. Ja plāno ierasties, lūdzu atzīmējies facebook pasākumā.

Šajā mācību gadā Liepājas Universitātes LKSB grupa regulāri – katru otro nedēļu rīkos Bībeles studijas LiepU kopmītnēs, 102. telpā. Ikviens interesents ir aicināts pievienoties! Šīs tikšanās sāksies oktobrī un turpināsies visu mācību gadu, precīza informācija par laiku vēl sekos – seko līdzi informācijai šeit, facebook vai piesakies, rakstot Elīnai (25865257, tomasaelina@gmail.com). Kopīgi lasīsim un diskutēsim par Pāvila vēstuli romiešiem no Jaunās Derības. Baznīcas vēsturē Pāvila vēstule romiešiem bijusi viena no ietekmīgākajām Bībeles daļām, tā ieņēma nozīmīgu vietu arī Mārtiņa Lutera izpratnes tapšanā, kas vēlāk izraisīja reformāciju. Gadsimtu gaitā neskaitāmi kristieši ieguvuši lielāku izpratni par kristietības pamatidejām, lasot un studējot apustuļa Pāvila rakstīto. Šajā vēstulē aplūkoti tādi jautājumi kā: Kas ir grēks? Kāpēc kristieši uzsver, ka Jēzus Kristus ir vienīgais ceļš pie Dieva? Vai nepietiek vienkārši ar to, ka darām labus darbus? Kādam būtu jābūt kristieša dzīvesveidam? un citi.

Ja vēlies pievienoties Liepājas LKSB komandai un iesaistīties aktivitāšu rīkošanā, esi laipni aicināts sazināties ar mums!

Kontaktpersona - Elīna Tomasa, 25865257, tomasaelina@gmail.com