Jelgava

Labas ziņas Jelgavas studentiem, īpaši tiem, kuri ilgojas pēc kāda priecīgāka brīža drūmajā rudenī! Otrdien, 17. oktobrī, plkst. 19:00 notiks galda spēļu vakars LLU 2. dienesta viesnīcā (Čakstes bulvārī 7), 3. stāvā (jāseko norādēm). Būs iespēja iemēģināt roku un prātu tādās aizraujošās spēlēs kā "Katanas ieceļotāji", "Ligretto", "Codenames", "Cockroach poker", un daudzās citās. Pie tam, būsim sarūpējuši dažādus našķus, lai kopējo noskaņu radītu vēl omulīgāku. Kas nu vēl pilnai laimei ir vajadzīgs?! Nāc pats un aicini līdzi draugus!

Šajā mācību gadā Latvijas Lauksaimniecības Universitātes studentiem un citiem interesentiem būs iespēja pievienoties Bībeles studiju grupai, kura notiks mēneša pirmajā un trešajā pirmdienā (Nākamā: 24. oktobrī, 7. novembrī), plkst. 18:30, LLU studentu klubā (ēka pils parkā). Kopīgi lasīsim Jēzus Kristus dzīvesstāstu no Marka evaņģēlija Jaunajā Derībā un diskutēsim par to, kas bija Jēzus un kāpēc Viņš ir atstājis tādu ietekmi pasaules vēsturē. Ikviens ir aicināts pievienoties! Ja vēlies saņemt ziņu par šo un citām aktivitātēm, sazinies ar Rolandu (kontakti zemāk).

Ja vēlies pievienoties LKSB Jelgavas komandai un iesaistīties aktivitāšu rīkošanā, esi laipni aicināts sazināties ar mums! Komandas tikšanās katra mēneša pirmajā pirmdienā, plkst. 19:00, LLU studentu klubā (ēka pils parkā). Kontaktpersona - Rolands Leveika, Tel. 26047452, rolis205@inbox.lv