Kur tu parasti svini Jaungadu? Mājās pie šampanieša glāzes un televizora ekrāna? Vērojot salūtu pilsētas centrālajā laukumā? Cepot pīrāgus? Sagādājot provīziju ar stipriem dzērieniem? Apmeklējot krāšņu balli? Dodoties ceļojumā?
Jebkurā gadījumā, varam apsolīt, ka ŠĀDU Jaunā gada sagaidīšanu vēl nebūsi piedzīvojis!

PROGRAMMA

Interaktīvā spēle "Jaungada hronika" ir paredzēta visiem studentiem un jauniešiem, kuri vēlas lai šīs Jaungada svinības paliek neaizmirstamas (arī tiešā nozīmē, jo iztiksim bez alkohola). Spēlē iejutīsimies viduslaiku tematikā un ķēniņvalsts pilsoņu lomās, kur risināsim misiju, kas lielāka par mums pašiem - izglābt Jaungadu! To varēsim paveikt izpildot dažādus aizraujošus komandu uzdevumus, kurus pagaidām paturēsim noslēpumā. Būs arī vērtīgs saturs prātam un dvēselei, kopīgi ieskatoties senā, bet uzticamā dokumentā - Marka evaņģēlijā, kas vēstī par kādu īpašu ķēniņu un viņa dibināto ķēniņvalsti.Un, protams, visi piedalīsimies gadumijas dzīrēs, kur netrūks arī dejas un cita veida jautrības.

Vai 2018. gads pienāks? Vai kādam izdosies to izglābt? Kas būs jādara, lai šo misiju izpildītu? Kāda būs Tava loma šajā lielajā uzdevumā? Vai tas būs tā vērts? To varēs uzzināt un piedzīvot tikai atbraucot un piedaloties.

Ja vēlies doties dēkā, iepazīt citus tikpat lieliskus un piedzīvojumu kārus cilvēkus kā Tu, 3 dienas pārvaldīt ķēniņvalsti, risināt noslēpumus, uzņemties risku, pieņemt lēmumus – tad "Jaungada hronika" ir tieši Tev!

Pieteikšanās līdz 22. decembrim (saite uz pieteikšanās anketu zemāk). Vietu skaits ir ierobežots - 60 dalībnieku. Piesakoties, tu apliecini ka varēsi piedalīties no spēles sākuma līdz beigām (30. decembra pusdienas laiks līdz 1. janvāra pusdienas laiks), jo vēlamies, lai dalībniekiem ir iespēja piedzīvot visu spēli.

 

DALĪBAS MAKSA

Dalības maksa atkarīga no tā, cik laicīgi piesakies: Piesakoties līdz 15. decembrim 25 eur, savukārt no 16. līdz 22. decembrim 30 eur. Dalības maksā iekļauta dzīvošana Sv. Gregora misijas centrā, gardas maltītes trīsreiz dienā, kā arī citi nometnei nepieciešamie materiāli. Dalība tiek ieskaitīta, kad esi pieteicies un iemaksājis LKSB kontā (pieteikšanāš anketā norādīts konta nr)10 eur no dalības maksas. Kad tas būs izdarīts, nosūtīsim tev apstiprinošu epastu!

VIETA

Spēle norisināsies Saldū, mājīgajās Sv. Gregora misijas centra telpās: http://www.gregors.lv/demo/telpas Adrese: Lielā iela 26, Saldus