Vai esi debašu mīlis un tev patīk runāt par dažādām aktuālām tēmām? Ā,
un tu studē Liepājā?! Tad esi laipni aicināts pievienoties diskusiju ciklam “Kurss”, kurš sāksies pirmdien, 3. aprīlī un turpināsies katru pirmdienu, plkst. 18:30, Liepājas Universitātes dienesta viesnīcas 325. telpā.

“Kurss” ir vieta, kur satikties dažādu jomu studentiem no dažādām Latvijas pusēm, ar dažādu pieredzi un viedokļiem, un runāt par tēmām, kuras, mūsuprāt, aktuālas jebkuram – mūsu domāšana, vērtības un mērķi, valsts, identitāte un pašvērtība, kvalitatīva atpūta, draudzība, ģimene, romantiskas attiecības, nāve, pārdaKURSS_plakāts-1-e1488997643998-721x1024biskais, Dievs.

“Kursam” ir vismaz 10 tikšanās reizes, taču nav obligāti jāapmeklē visas –  var vienkārši atnāks paskatīties, kas tas īsti ir! Katru reizi būs iespēja noskatīties video, kur sabiedrībā pazīstami cilvēki izsaka savas domas par attiecīgo tēmu. Būs riktīgi forši!

“Kurss” jau vairākus gadus notiek dažādās Latvijas pilsētās un tā ir bijusi vērtīga pieredze daudziem studentiem. Lūk, dažas no atsauksmēm par “Kursu”:

Anta (Daugavpils): „KURSS ir vieta, kur paust savu viedokli, vienalga kāds tas būtu, galvenais, lai ir. Šī ir iespēja runāt mazliet dziļāk, nekā ikdienā, teiksim, par atlaidēm ‘Maximā’ un grūtajām lekcijām. Iespēja cilvēkus redzēt jaunā gaismā.”

Anonīms dalībnieks (Rīga): „Pirms tam nekad nebiju bijis uz kaut ko tamlīdzīgu un aiz ziņkārības izlēmu piedalīties. Jau pirmajā nodarbībā sapratu, ka KURSS ir interesants pasākums, kur piedalīties, un vēlējos to turpināt. Tēmas bija ļoti saistošas un tieši saistītas ar ikdienu, kā arī citu cilvēku domas par šo tēmu lika aizdomāties. KURSA laikā piedzīvoju vairākas izmaiņas sevī, kā arī ieguvu dziļāku izpratni par ietām, kas norisinās man apkārt, kuras nav iespējams tik viegli izskaidrot, un, pats svarīgākais, varēju dalīties savos iespaidos ar citiem un dzirdēt citu domas.”

Oskars (Jelgava): „Nāku uz KURSU, jo visi viedokļi tiek pieņemti un neviens netiek uzskatīts par nepareizu. Mācos klausīties cilvēkos. Uzzinu daudz ko jaunu garīgajā jomā, kas man ikdienā ir nepieciešams, jo lielāko daļu laika aizņem mācības. Ļoti patīk diskutēt un vērot, kā to dara citi.”

Related Post