Viens no svarīgākajiem aspektiem, gan studējot, gan pēc tam iesaistoties darba tirgū, ir sarunas. Jā, tieši sarunas, lielākoties pamatotas un argumentētas. Domā, ka spēj aizstāvēt savu viedokli par jebkuru tēmu, vai, tieši pretēji, neesi pārliecināts, vai to proti, un brīžiem šķiet, ka noģībsi auditorijas priekšā? Tad noteikti šī būs lieliska iespēja „uzkačāt” savas prasmes un sagatavoties bakalaura darba aizstāvēšanai!

LKSB MG akadēmijas 3. daļa „Arguments pret argumentu” notiks 20. maijā, plkst. 10:00-14:00, Rīgas jauniešu centrā „Kaņieris” (Kaņiera iela 15*).

Šo pāris stundu laikā būs iespēja uzzināt, kas tieši ir debates, kā pamatot savu izteikto viedokli un kā atspēkot argumentus. Pasākums rīkots sadarbībā ar organizāciju “Quo tu domā?”. www.quotudoma.lv
Pa vidu aizraujošajai argumentāciju gūzmai būs arī „apmierinātā puncīša” sadaļa kafijas pauzes veidā.
Piedalīties var ikviens students un citi interesenti, arī, ja nav būts pirmajās akadēmijas daļās.
Dalība ir bez maksas, piesakoties līdz 19. maijam (forma zemāk).

Uzaicini draugus: www.facebook.com/events/738259193000524/

*Nezini, kā nokļūt līdz „Kaņierim”?
Ar 7. tramvaju virzienā uz ĶENGARAGS. Kāpiet ārā pieturā “Prūšu iela”. Tad dodieties pa Kaņiera ielu Daugavas virzienā, līdz kreisajā pusē ieraudzīsiet skolas izskata ēku. Dodieties iekšā ēkā un 2. stāvā būs Rīgas jauniešu centrs “Kaņieris”.